Sevkiyat

Sitemizden almış olduğunuz ürünler Fillo Kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Teslimat süresi 2 ile 10 iş günü arasındadır. Ürününüzü teslim alırken sağlam ve çalışır durumda olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş olur. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık, kayıp durumlarından kargo firması ve firmamız sorumlu değildir. Teslimat ile ilgili yaşadığınız sorunlarda 0216 540 810 10 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünlerin stokta olmaması halinde bilgilendirilirsiniz ve ödemeniz iade edilir.

İade

www.minerasuaritma.com/onlinemagaza üzerinden satın aldığınız ürünleri ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün iadesinin Minera Su Arıtma tarafından kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.     

İade süresi teslim tarihinden itibaren yedi (7) gündür.

İade talebinizi 0216 540 81 10 nolu telefonu arayarak yapmalısınız.

İade edilecek ürünün ambalajı, faturası ve varsa aksesuarları eksiksiz şekilde teslim edilmelidir.  İade edilen ürün yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Kullanılmış ürünler (niteliği itibarıyla sağlık ve hijyen açısından tekrar kullanımı uygun olmayan ürünler; su arıtma cihazları, filteler, reçineler vb.) için cayma hakkı kullanılamaz.

İade edilecek ürünlerin kargo bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır. Ürün veya ürünler tarafımızdan teslim alındıktan ve iadeniz onaylandıktan sonra ücret iadesi 10 iş günü içerisinde  yapılacaktır.

Sipariş İptali

Siparişlerinizi "Hesabım" menüsü altında "Sipariş Geçmişim ve Detaylarım" sayfasından takip edebilirsiniz. İptal etmek istediğiniz sipariş numaranız ile 0216 540 81 10 numaralı telefondan arayıp iptal edebilirsiniz. Ürününüzü teslim aldıktan sonra sipariş iptali yapılamaz, bu konu İade işlemi olarak değerlendirilmektedir.


Sepet  

Ürün yok

Kargo TL 0.00
Toplam TL 0.00

Sepet Kasaya git