Kullanım Şartları

1. İşbu sözleşme Minera Su Arıtma ile Üye arasında, Minera Su Arıtma'ya ait www.minerasuaritma.com/onlinemagaza internet sitesinin kullanım şartlarını düzenlemek amacıyla akdedilmiştir.

2. İşbu sözleşmenin onaylanması ile kullanıcı, www.minerasuaritma.com/onlinemagaza sitesinde bilgilendirme bölümünde yayınlanan "Gizlilik Politikası", "Sevkiyat ve İade", "Mesafeli Satış Sözleşmesi" koşullarını da kabul etmiş sayılır. Lütfen bu koşulları ve bilgilendirmeleri okuyunuz.

3. www.minerasuaritma.com/onlinemagaza, üyelerinin kişisel bilgilerini kanun, mahkeme kararları veya idari makamların talepleri üzerine gereği halinde ilgili resmi merciler ile paylaşma hakkına sahiptir.

4. www.minerasuaritma.com/onlinemagaza, sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alıveriş yapmasına olanak verir.

5. www.minerasuaritma.com/onlinemagaza üyeliği kişiseldir ve başkasına devredilemez.

6. Şifre sadece kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrenin korunması kullanıcının sorumluluğundadır. Minera Su Arıtma şifre kullanımından doğacak problemlerden, maddi manevi zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılar diledikleri zaman şifrelerini “Hesabım" bölümü altında yer alan " Kişisel bilgilerim" bölümünden değiştirebilir. Üye "kullanıcı" adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.

7. Kullanıcıların üyeliğini tamamlaması ve siteden tam anlamı ile yararlanabilmesi için ad – soyadı; e-posta adresi; cep telefonu, şifre ve cinsiyet bilgisini girmesi gerekmektedir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanmaktadır.

8. Üye, www.minerasuaritma.com/onlinemagaza’ya üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Minera Su Arıtma'nın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

9. Üye, tüm hakları Minera Su Arıtma'ya ait olan ve www.minerasuaritma.com/onlinemagaza üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

10. www.minerasuaritma.com/onlinemagaza web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan ve üretici firmalardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Minera Su Arıtma tarafından garanti edilmemektedir. www.minerasuaritma.com/onlinemagaza web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Minera Su Arıtma’nın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

11. Minera Su Arıtma herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını güncellemeler veya teknik gereksinimler sonucunda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Mienra Su Arıtma'nın üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

12. Üye, iş bu sözleşmeyi daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu ve içeriğini kabul ettiğini beyan eder.

13.İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Minera Su Arıtma’nın veya www.minerasuaritma.com/onlinemagaza'nın, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Minera Su Arıtma'nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

14. Minera Su Arıtma içeriği sunan olarak ilgili yasalar uyarınca kullanım için hazır tuttuğu, “kendi içerikleri“ için sorumludur. Tüm içerikler itinalı bir biçimde denetlendiği ve sürekli güncelleştirildiği halde eksiksiz, doğru olması ve son güncelliği taşıması açısından yine de garantisi üstlenilemez. Bu yüzden Minera Su Arıtma bu bağlamda içeriklerin kullanılması ile ilgili doğacak zararlardan sorumlu değildir

15. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vesair) uygulanacaktır.
16. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

17. Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Kayıt” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

18. Minera Su Arıtma işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.


Sepet  

Ürün yok

Kargo TL 0.00
Toplam TL 0.00

Sepet Kasaya git